Gra logiczna Lonpos Coco Cross

Lonpos Coco Cross to świetna rozrywka dla tych, którzy polubili już nasze gry a chcieliby doświadczyć czegoś nowego. Równie wciągająca i inspirująca, ale tym razem z inną mechaniką gry. Gra podzielona jest na trzy poziomy trudności, ale już podstawowy dostarcza niemałych wyzwań. Gra oferuje 333 zadania i prawie 47 tysięcy możliwych rozwiązań!.

Poziom B1 Rolling free (102 zadania)

Rozgrzewka, jednak wymagająca!
Roluj klocek z pozycji startowej do końcowej obracając go o 90° tak, by nie oderwać jego krawędzi od planszy. Dodatkowo, na planszy umieszczone są dwa pola specjalne X (nr 13 i 43) - przeszkody na których nie możesz położyć klocka.

Ważne!
Rozpocznij grę od pierwszego poziomu B1 Rolling Free.
Zanim przejdziesz do kolejnych poziomów trudności (B2 i B3) rozwiąż wszystkie zadania poziomu B1.

Poziom B2 Trace Direction (102 zadania)

Jest trudniej. Dla każego zadania z książeczki B1 określona jest właściwa ilość ruchów, a w dowolnym kroku lub krokach rolowania możesz spotkać narzucony kierunek ruchu klocka.
W tym poziomie wykorzystuje się jednocześnie książeczkę zadań poziomu B1 Rolling Free i książeczkę poziomu B2 Trace Direction.

Jak grać?

  1. Wybierz zadanie z książeczki B2 Trace Direction (np. zadanie 010 - strona 20). Następnie wybierz to samo zadanie z książeczki B1 Rolling Free i umieść książeczkę w kasetce pod przeźroczystą planszą. W książeczce B2 znajdziesz wytyczne dla każdego zadania.
  2. Roluj klocek z pozycji startowej do pozycji końcowej zachowując zadaną ilość ruchów oraz kierunek w ustalonym kroku rolowania (tutaj - krok 4.)
  3. Po prawidłowym rozwiązaniu zadania uzupełnij puste pola Solution Record strzałkami, zgodnie z ruchami klocka.
Gra logiczna Lonpos Coco Cross - kroki 1 Gra logiczna Lonpos Coco Cross - kroki 1 Gra logiczna Lonpos Coco Cross - kroki 1 Gra logiczna Lonpos Coco Cross - kroki 1 Gra logiczna Lonpos Coco Cross - kroki 1 Gra logiczna Lonpos Coco Cross - kroki 1 Gra logiczna Lonpos Coco Cross - kroki 1

Poziom B3 Perfect Match (129 zadań)

Najtrudniejszy poziom, co zadanie, to wyzwanie! Każde zadanie to określona ilość ruchów w każdym z kierunków. Roluj żółty klocek od startu do pozycji końcowej. Udało się? Policz ilość ruchów w prawo, lewo, górę i dół i sprawdź swój wynik z rozwiązaniem!